Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda
  DÖNMEZ HUKUK ve DANIŞMANLIK

  Dönmez Hukuk ve Danışmanlık, Ankara’da kurulmuş ve zamanla elde etmiş olduğu başarıları sayesinde birçok farklı bölgede faaliyetlerini genişleterek çalışma hayatına devam etmiştir. Türkiye’nin birçok bölgesinde, hukukun her alanında; Ceza Davaları, Hukuk Davaları, Trafik Kazaları, İş Kazaları, Kamulaştırma ve diğer hukuk branşlarında uzmanlaşmış ekibimiz, başarıları ile fark oluşturmuş. Bu durumun farkına vararak ofisimize ulaşan değerli müvekkillerimiz sayesinde Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyette bulunma fırsatı yakalamıştır. Birlikte elde ettiğimiz bu başarı neticesinde Dönmez Hukuk ve Danışmanlık şu an Türkiye’nin çok geniş kitlelerine hitap etmektedir.

  Ankara’da Ceza ve Hukuk Davaları, Yaralanmalı ve Ölümlü Trafik Kazaları Tazminatları, Araç Değer Kaydı, Araç Pert Tazminatı, Yaralanmalı ve Ölümlü İş Kazaları Tazminatları, Maluliyet Tazminatları, Kamulaştırma Tazminatları, Ankara’da AYM Bireysel Başvuruları, Ankara AİHM Bireysel Başvuruları, Adli Sicil Kaydı Sildirme İşlemleri ve birçok alanda Türkiye Genelinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

  En önemli prensibimiz; mağduru bir daha mağdur etmemek adına, müvekkillere danışman olarak, hukuksal haklarını göz önüne alarak, en güncel bilgi ve belgelerle yol göstermeyi ilke edinmektir.

  DÖNMEZ HUKUK ve DANIŞMANLIK

  Sağlıklı Günler Dileriz…

  Misyonumuz

  Kuruluşundan bu güne kadar “Etik kurallara bağlı, insan odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak mağdurların haklarını tam ve zamanında almalarını sağlayarak, danışanlarının problemlerini çözerek onlara kaliteli bir hizmet vermeyi amaç haline getirmek.”

  Vizyonumuz

  Türkiye’nin tüm illerinde insanların mağduriyetlerinin giderilmesi ve haklarının teslim edilmesi için canla başla gece gündüz demeden 7/24 hizmet sunarak başarıya ulaşmak ve hukuk alanında ki bu başarımızı Türkiye genelinde kanıtlamaktır.

  Whatsapp
  Dönmez Danışmanlık
  Dönmez Danışmanlık
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?